SATIŞ SÖZLEŞMESİ

  
 1. Sipariş verirken zynga texas holdem poker hesabımın banlanma ve hesabımdaki chip miktarının sıfırlanma riskinin olduğunu biliyorum ve bu riski göze alarak satın alma işlemini gerçekleştiriyorum.

 2. Siparişiniz tamamlandıktan sonra facebook kullanıcı adı ve şifrenizi değiştiriniz. facebook hesabınıza erişememeniz durumunda bundan pilotchip.com sorumlu değildir.

 3. Siparişinizi teslim aldıktan sonra zynga texas holdem poker hesabınız banlanırsa bundan pilotchip.com sorumlu tutulamaz.

 4. Siparişinizi teslim aldıktan sonra zynga texas holdem poker hesabınızdaki chip mikarınız sıfırlanırsa bundan pilotchip.com sorumlu tutulamaz.

 5. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra zynga texas holdem poker hesabınız banlanırsa para iadesi yapılmaz ve para iadesi talep edilmez.

 6. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra zynga texas holdem poker hesabınızdaki chip miktarı sıfırlanırsa para iadesi yapılmaz ve para iadesi talep edilmez.

 7. Chip satın aldıktan ve hesabınıza aktarımı tamamlandıktan sonra para iadesi yapılmaz ve iade talep edilemez.

 8. Havale veya EFT yapacağınız durumlarda güncel banka bilgilerini bankalar listesinden kontrol ederek ödemeyi gerçekleştiriniz. Listemizde olmayan bankaya gönderilen paradan siparişinizin onaylanmacağını bilmeniz gerekmektedir.

 9. EFT saatleri dışında gerçekleştirilen EFT işlemleri banka tarafın ödemesi onaylanmayacağından dolayı siparişiniz bir sonraki iş gününde onaylanacaktır. Bu durumda ödeme iptali para iadesi gibi işlemler talep edilemez.

 10. Sistem otomatik çalıştığından dolayı sadece ödemesi banka tarafından onaylanan siparişlerin transfer İşlemi tamamlanır. Dolayısıyla da ödemenin onaylanmasını beklemek şarttır. (Gönderdiğiniz dekont resimleri geçersiz sayılır ve chip aktarımı yapılmaz.)

 11. Yukarıdaki tüm şartları kabul ederek pilotchip.com sitesi üzerinden alışveriş yapmayı onaylıyorum.